Apie Kvantum Group

UAB „Kvantum Group“ įkurta iniciatyvių ir patyrusių statybos specialistų siekiant apjungti ir efektyviau valdyti keletą skirtingų laivų ir antžeminės statybos paslaugų. Įmonės steigėjai eilę metų dirba laivų statybos sektoriuje, kuriame sukaupė ilgametę patirti įvairaus profilio darbuose. „Kvantum Group“ tikslas yra maksimaliai patenkinti užsakovo poreikius ir atitikti visus lūkesčius.

UAB „Kvantum Group“ yra glaudžiai susijusi su UAB „Adrijus“, kuri buvo įkurta jau 2007 metais ir sėkmingai vykdo plėtrą iki šių dienų. Pastariosios įmonės veikla yra koncentruota būtent į grindų paruošimą ir pilną grindų dangų įrengimą laivuose ir sausumos statiniuose.

Augantis užsakovų pasitikėjimas ir užsakymų įvairovė lėmė, jog įmonė pradėjo teikti ir kitas laivų statybos paslaugas. To sekoje akcininkų valdyba vieningai nusprendė atskirti grindų įrengimo veiklą nuo interjero įrengimo paslaugų ir įsteigė naują įmonę pavadinimu „Kvantum Group“, kuri ypatingą dėmesį skiria būtent laivų statybų sektoriui ir oficialiai teikia sprendimą „iki rakto“ siūlydama šias paslaugas: